Otevírací doba okrasná školka

Po – Pá8:00 - 15:00
SoZavřeno
NeZavřeno
nákup možný po domluvě:
+ 420 737 964 359

Otevírací doba maloobchod

Po – Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 18:00
NeZavřeno
nákup možný po domluvě:
+ 420 737 464 627

Kde nás najdete


Klikněte pro zvětšení

Vchod od UNI-HOBBY


Kde nás najdete


Klikněte pro zvětšení

Vchod od parkoviště ZOO


Zahradnická výroba


Zahradnická výroba se děje ve skleníku a přilehlých prostorách na volné půdě – okrasná školka.

Sortiment pěstovaných rostlin je rozsáhlý např. balkonové rostliny 35 druhů, léčivky, okrasné keře listnaté i jehličnaté vč. roubovaných, trvalky a skalničky, okrasné traviny, vodní rostliny, popínavé rostliny, a mnoho dalších.

Na přání zákazníka provádíme výsadby rostlin do truhlíků, květináčů a jiných nádob, i dodaných zákazníkem. Je-li potřeba, tak provádíme i dopěstování. Např. balkonové rostliny vysazujeme do truhlíků s předstihem 1 – 2 měsíců, dopěstujeme ve skleníku. Zákazník si odebírá zboží vzrostlé a umísťuje ho až po tzv. „zmrzlých“.

Součástí zahradnické výroby je dodávka, výsadba, ošetřování a údržba rostlin v interiéru. Po domluvě zákazníka navštívíme a projednáme rozsah, cenu, termíny atd.

Doplňkový sortiment ve výrobě je dušičková a vánoční vazba věnců a kytic, jak z živého materiálu, tak ze suchých květů, listů a ozdob.

Zboží do objemu 5.000 Kč je placeno hotově a nad 5.000 Kč podle dohody - faktura. Při pravidelném odběru bude poskytnut množstevní bonus.

areál

Kontakt na okrasnou školkumobil: +420 737 964 359

e-mail: info@ctyrlistek-brno.cz


Péče o zahradu


Každý si přeje mít krásnou zahradu, kde si může vychutnávat svůj kousek přírody, a to hned za domovními dveřmi. Zahrada však není jen radost, ale také starost. Vyžaduje pravidelnou péči po celý rok, zahrnuje údržbu zeleně, ošetření stromů, okrasných keřů, záhonů rostlin, prořezávání a tvarování živých plotů. Jestli se nestíháte o vaši zahradu starat nebo nevíte jak na to, svěřte ji do rukou odborníků, pro které jsou zahradnické práce denním chlebem. Nejen, že se postarají o vše potřebné, ale také založí trávník, provedou výsadbu stromů a okrasných keřů, vybudují okrasné jezírko či zkultivují půdu. Dokonce vám vypracují návrh zahrady a pomohou jí tak vtisknout punc jedinečnosti a originality.


Univerzální pomocníci

Pokud si ale na péči o zahradu troufáte sami, pak budete potřebovat hlavně kvalitní zahradní nářadí, které je nepostradatelným pomocníkem každého majitele takového pozemku. Na zahradě je totiž pořád co dělat. Výhodné jsou univerzální stroje, které jsou všestrannými pomocníky. Například takové křovinořezy zvládnou díky široké nabídce příslušenství posekat trávník či prořezat křoví, vyrazit s nimi můžete i do zarostlých a těžko přístupných míst.


Celoroční pracanti

Užitečnými pracanty po celý rok jsou také zahradní traktory, práce s nimi je daleko snazší, rychlejší, pohodlnější a méně namáhavá než s klasickými sekačkami. Navíc kromě komplexní péče o trávník, zastanou i řadu jiných činností. Vybavit je můžete bohatým příslušenstvím, například sběrným košem na listí, odmechovačem, provzdušňovačem trávníku, praktickým rozmetadlem, které využijete nejen k rozptýlení hnojiva, ale i k rozmetání posypových materiálů jako je sůl nebo písek. V zimě přijde vhod sněhová radlice nebo fréza pro úklid příjezdových cest a průchodů, pro dokonalou funkci je dobré pořídit i sněhové řetězy. Nejoblíbenějším a nejčastěji dokupovaným příslušenstvím jsou vozíky, které se hodí nejen na odvoz posečené trávy, ale naložíte do něj i ovoce, dřevo nebo stavební materiál. Lehce je tak proměníte v multifunkční zahradní techniku, kterou využijete bez ohledu na roční období. Tak si ulehčete práci a vyšetřete si více času, který můžete strávit třeba relaxací na vaší dokonale upravené zahradě.

ČTYŘLÍSTEK ZAHRADNICKÉ SLUŽBY, s r. o., Brno - Bystrcká 1246/40a, Tel. +420 737 964 359, www.ctyrlistek-brno.cz, info@ctyrlistek-brno.cz | webdesign